BlackBerry Cylance® Protect

Sztuczna inteligencja w walce z zagrożeniami

BlackBerry Cylance Protect - Sztuczna inteligencja w walce z zagrożeniami

BlackBerry ma w ofercie nowoczesne rozwiązania i usługi bezpieczeństwa dla korporacji i rządów na całym świecie. Firma zabezpiecza ponad 500 mln punktów końcowych, w tym ponad 195 mln pojazdów. BlackBerry wykorzystuje sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa i prywatności danych, a także jest uznanym dostawcą rozwiązań w dziedzinie ochrony punktów końcowych, zarządzania nimi, szyfrowania i systemów wbudowanych.


Dlaczego warto wybrać BlackBerry Cylance® Protect?

1 .

Wykrywaj szybko, reaguj skutecznie

Ze skutecznością na poziomie 98,9% zarówno dla urządzeń online, jak i offline

2 .

Powstrzymuj zagrożenia z pomocą AI, zanim spowodują szkody

Najbardziej zaawansowana sztuczna inteligencja na rynku

3 .

Doskonale sprawdza się w każdym środowisku

Obsługuje stosy oprogramowania natywnego w chmurze, hybrydowego i lokalnego

O produkcie BlackBerry Cylance® Protect


BlackBerry Cylance Logo

Korzyści

Cylance® Protect to oparta na sztucznej inteligencji (AI) platforma ochrony punktów końcowych (EPP), która zapobiega naruszeniom i zapewnia dodatkową kontrolę w celu ochrony przed zaawansowanymi cyberzagrożeniami - nie wymaga interwencji człowieka, połączeń internetowych, plików sygnatur, heurystyki ani sandboxingu.

Model algorytmiczny zastosowany w Cylance Protect oznacza brak sygnatur, łatania, skanowania systemu lub spowolnienia punktów końcowych z powodu działającego na nich rozwiązania zabezpieczającego.

Przypadki użycia

Cylance Protect zapewnia pełne spektrum zapobiegania zagrożeniom, które powstrzymuje naruszenia punktów końcowych poprzez rozwiązywanie następujących przypadków użycia:

 • Identyfikowanie i blokowanie złośliwych plików wykonywalnych bez konieczności ciągłych aktualizacji lub połączenia z chmurą
 • Identyfikowanie luk w zabezpieczeniach i potencjalnych złośliwych działań poprzez monitorowanie aktualizacji systemu operacyjnego, parametrów systemowych, konfiguracji urządzeń i bibliotek systemowych 
 • Kontrola gdzie, jak i kto może wykonywać skrypty 
 • Zarządzanie wykorzystaniem urządzeń USB i zapobieganie używaniu nieautoryzowanych urządzeń 
 • Powstrzymywanie ataków złośliwego oprogramowania bez plików 
 • Blokowanie urządzeń o stałej funkcjonalności, takich jak kioski, terminale POS itp. 
 • Zapobieganie atakom typu zero-day i ransomware 
 • Wykorzystanie sandboxingu aplikacji i analizy kodu, a także testów bezpieczeństwa aplikacji w celu identyfikacji złośliwego oprogramowania i grayware 
 • Identyfikowanie złośliwego oprogramowania, które może pojawić się poprzez aplikacje ładowane z boku, unikalne złośliwe oprogramowanie oparte na sygnaturach lub symulacje 
 • Ochrona punktów końcowych, gdy użytkownicy są online lub offline
BlackBerry Cylance Protect

Najważniejsze funkcje

 • Dostosowanie ról i uprawnień
  Zwiększa świadomość sytuacyjną i uzyskuje wgląd w potencjalne ataki dzięki interaktywnym pulpitom nawigacyjnym i statystykom w czasie rzeczywistym.
 • Wykrywanie wykorzystania pamięci
  Ochrona pamięci stanowi dodatkową warstwę zabezpieczeń i wzmacnia podstawowe funkcje ochronne dołączone do systemów operacyjnych, uniemożliwiając napastnikom wykorzystywanie pamięci do wykorzystywania luk w zabezpieczeniach.
 • Ochrona przed złośliwymi skryptami
  Monitorowanie, wykrywanie i ochrona przed złośliwymi skryptami i ścieżkami skryptów działającymi w środowisku przed ich wykonaniem. Użytkownik kontroluje, kiedy i gdzie skrypty są uruchamiane.
 • Zabezpieczanie urządzeń końcowych
  Blokuje określone systemy i ogranicza wszelkie zmiany w zablokowanych urządzeniach, aby zapewnić, że urządzenia o stałej funkcjonalności pozostaną w stanie nienaruszonym.
 • Kontrola dostępu do urządzeń
  Ustawia parametry określające, jakie urządzenia mogą łączyć się z danym środowiskiem. Możliwość ustawienia kontroli dostępu na poziomie kategorii lub urządzenia - lub na dowolnym poziomie pomiędzy.

Rozwiązania BlackBerry z Cylance® AI zostały uhonorowane wieloma nagrodami branżowymi:

Zadaj pytanie on-line