Oferta dla biznesu:
Claroty zapewnia bezpieczeństwo systemów cyberfizycznych w branży przemysłowej, ochrony zdrowia oraz w środowiskach komercyjnych.
Zunifikowana platforma firmy integruje się z istniejącą infrastrukturą klientów, by zapewniać kompletną kontrolę, widoczność, zarządzanie lukami i ryzykiem, wykrywanie zagrożeń, a także bezpieczny zdalny dostęp. Dzięki wsparciu czołowych firm inwestycyjnych oraz producentów z branży przemysłowej, rozwiązania Claroty funkcjonują w tysiącach organizacji na całym świecie.
Nowoczesna ochrona zdrowia korzysta z wielu urządzeń XIoT – od pomp insulinowych i ultrasonografów po inteligentne systemy klimatyzacji oraz oświetlenia. Medigate chroni wszystkie te urządzenia i wiele więcej.
Niezależnie od tego, czy chcesz zautomatyzować wykrywanie zasobów czy może walczysz z atakami dnia zerowego, a może nawet jeszcze nie wiesz od czego zacząć misję poprawy cyberbezpieczeństwa, Medigate wspiera Cię na wszystkich etapach.
Rozwiązanie działa w modelu SaaS i zostało wyposażone w elastyczny interfejs dostosowujący się do każdego środowiska IT, biomedycznego i korporacyjnego. Dzięki temu wdrożenie oraz skalowanie jest maksymalnie łatwe.
Rozbudowany ekosystem integracji Medigate pozwala na łatwe rozszerzenie istniejącej infrastruktury bezpieczeństwa funkcjonującej w placówce ochrony zdrowia.
Kombinacja zastosowanych technik pasywnych i aktywnych pozwala obserwować cały ruch sieciowy wymieniany między urządzeniami funkcjonującymi w infrastrukturze medycznej.
Dzięki współpracy z ponad 500 protokołami komunikacji cały ruch jest w pełni interpretowany przez Medigate.
Cyberbezpieczeństwo urządzeń jest zależne od złożonego zestawu czynników, w związku z czym w niektórych sytuacjach podjęcie decyzji o dalszych działaniach może być nieoczywiste.
Medigate oferuje dostęp do szczegółowych informacji o każdym urządzeniu z uwzględnieniem kontekstu jego zastosowania oraz praktyczne porady, które można błyskawicznie zastosować.
Dzięki kompletnemu profilowaniu urządzeń Medigate sprawia, że segmentacja sieci staje się potężnym narzędziem.
Egzekwowanie odpowiednich reguł bezpieczeństwa na określonych urządzeniach podnosi ogólny poziom ochrony w całej placówce ochrony zdrowia.
Dzięki dwukierunkowej integracji precyzyjne dane o urządzeniach są dynamicznie uzupełniane w rejestrze placówki oraz w bazach innych rozwiązań bezpieczeństwa.
Śledzenie fizycznej lokalizacji urządzeń pozwala na ich łatwe odnajdywanie i zapobiega ich zgubieniu.
Dzięki precyzyjnej analizie stopnia wykorzystania poszczególnych urządzeń można zrobić więcej przy mniejszych zasobach i wykorzystać lub wyeliminować bezczynny sprzęt.