SecureAuth Arculix

SecureAuth Arculix

Bezpieczne i szybkie logowanie to unikatowe doświadczenie dla administratorów
i użytkowników końcowych

Firma SecureAuth tworzy rozwiązania do zarządzania tożsamością i zautomatyzowanym uwierzytelnianiem już od 2006 r. Marce zaufało ponad 38 milionów użytkowników na całym świecie. SecureAuth jest właścicielem 47 patentów i każdego dnia zabezpiecza ponad 28 milionów uwierzytelnień. Firma specjalizuje się we wdrażaniu swoich rozwiązań w dużych, rozbudowanych infrastrukturach. W gronie klientów znajdują się takie firmy jak Ferrari, Telefonica, Nissan czy DHL.

Bezpieczne uwierzytelnianie, jakiego potrzebowaliśmy kilkanaście lat temu, ma się niemal nijak to tego, co jest wymagane obecnie. Współczesne uwierzytelnianie musi być dostępne w zasobach lokalnych i chmurowych z dowolnego miejsca, a specjaliści ds. bezpieczeństwa muszą zapewniać nieustanną analizę tożsamości użytkowników w poszukiwaniu złośliwej aktywności, z uwzględnieniem sygnałów z istniejących rozwiązań ochrony IT. Co więcej, wszystko to powinno zostać wykonane z myślą o wygodzie zarządzania i uwierzytelniania dla użytkowników końcowych.


Dlaczego warto wybrać SecureAuth Arculix?

SecureAuth Arculix Icon

Łatwa obsługa

Zapewnij użytkownikom bezhasłowe doświadczenie z wykluczeniem komplikacji związanych z uwierzytelnianiem wieloskładnikowym

SecureAuth Arculix Icon

Możliwość rozszerzania

Migracja systemów Windows z zachowaniem wszystkich ustawień oraz zainstalowanych aplikacji

SecureAuth Arculix Icon

Ciągła ochrona

Korzystaj z elastycznych i adaptacyjnych polityk oraz modeli zachowań

Rozwiązania SecureAuth

SecureAuth Arculix

Skuteczne uwierzytelnianie bez użycia haseł – dla wszystkich, wszędzie

Opracowane przez firmę SecureAuth rozwiązanie Arculix jest odpowiedzią na współczesne problemy związane z uwierzytelnianiem oraz znalezieniem równowagi między bezpieczeństwem a wygodą. Innowacje napędzają działania cyberprzestępców, a tożsamość staje się jednym z głównych celów ataków online. Sama tożsamość wykracza poza ludzi i relacje między nimi, a użytkownicy końcowi oczekują łatwych oraz szybkich mechanizmów pozbawionych uciążliwości klasycznego uwierzytelniania wieloskładnikowego.

Arculix integruje się z najlepszymi dostawcami usług w chmurze, aplikacjami internetowymi i VPN w celu uzyskania zdalnego dostępu. Z łatwością dodaj dodatkowe warstwy zabezpieczeń do swojego przedsiębiorstwa dzięki uwierzytelnianiu wieloskładnikowemu (MFA) firmy Arculix i zwiększ wartość obecnego zarządzania dostępem do tożsamości w przedsiębiorstwie (IAM).

Korzyści, jakie daje Ci rozwiązanie Arculix:

  • Oszczędność czasu i zasobów dzięki eliminacji telefonów do działu pomocy z prośbą o odzyskanie dostępu oraz resetowanie haseł
  • Znaczne oszczędności wynikające ze zmniejszenia zjawiska upychania poświadczeń
  • Znaczne zmniejszenie liczby oszustw i przejęć kont użytkowników
  • Istotne zmniejszenie kosztów operacyjnych dzięki połączeniu wszystkich rozwiązań MFA i haseł w jednej platformie

Wyróżnienia firmy SecureAuth

Recenzja PCMAG CISO Choice Awards 2021 Identity Management Day 2021 - Evangelist of the Year


Zadaj pytanie on-line