Platforma szkoleniowa dla firm z zakresu cyberbezpieczeństwa

Platforma szkoleniowa

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przedstawiamy najnowocześniejsze szkolenia i wszechstronną wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa. Na interaktywnych platformach ciekawie przygotowane kursy uczą pracowników jak chronić siebie i firmę przed atakami w codziennym, cyfrowym życiu. Szkolenia dostępne są z każdego miejsca, ponadto są zróżnicowane i łatwe do zintegrowania z codziennymi obowiązkami.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

 • Wybrane korzyści:
 • Łatwe do zdefiniowania cele szkolenia
 • Pełna automatyzacja zarządzania szkoleniem
 • Łatwe w obsłudze panele i przydatne raporty
 • Zastosowanie technik grywalizacji i konkurencji angażuje i motywuje pracowników do nauki

Producenci

 • G DATA Logo
 • Kaspersky Logo
 • KnowBe4 Logo
 • Misja: Cyberbezpieczeństwo Logo

G DATA Academy

G DATA wprowadza nowy, innowacyjny produkt jakim są szkolenia związane z ochroną antywirusową.

Akademia G DATA oferuje najnowocześniejsze szkolenia i wszechstronną wiedzę z zakresu cyberbezpieczeństwa dla firm (niezależnie od ich wielkości i struktury). Kursy przygotowane na platformie interaktywnej uczą pracowników jak samodzielnie chronić siebie i firmę przed atakami w cyfrowym życiu.

G DATA Academy

Cyberbezpieczeństwo zaczyna się od pracowników.

Szkolenia online zawierają wszystko co musi wiedzieć Twój zespół, aby zapewnić bezpieczeństwo. Pracownicy po przejściu szkolenia poznają zagrożenia płynące ze złośliwego oprogramowania. Security Awareness Trainings to dodatkowe narzędzie dające możliwość śledzenia postępów pracowników w nauce, a także idealne przygotowanie i wsparcie w procesie certyfikacji ISO 27001.

Szkolenie składa się z 10-15 minutowych lekcji o różnorodnych formach (wideo, quizy, gry), które można zrealizować w ramach codziennych obowiązków. Wyróżnione są również 4 plany nauki: Pakiet Standardowy, Pakiet kompleksowy, Pakiet Kadra Kierownicza oraz Pakiet Specjaliści IT. Szkolenia dostępne są w języku polskim oraz angielskim.

Tematy szkoleń:

 • Home office i praca zdalna
 • RODO i ochrona prywatności
 • Ransomware i inne złośliwe oprogramowanie
 • Ochrona Danych
 • Socjotechnika
 • Zarządzenie ryzykiem i hasłami
 • Incydenty i raporty dotyczące bezpieczeństwa
 • i wiele innych..

Zachęcamy do przetestowania szkoleń G DATA i przekonania się, jak wygląda edukacja o cyberbezpieczeństwie

Kaspersky Automated Security Awareness Platform (ASAP)

Nieskomplikowane ustalanie celu, zautomatyzowana ścieżka nauczania oraz ćwiczenia praktyczne oparte na sytuacjach z prawdziwego życia pomagają w osiągnięciu zamierzeń przy zadowalającym efekcie, zarówno uczestnikom szkolenia, jak i osobom zarządzającym nim.

Kaspersky ASAP

Ułatwia je automatyzacja. Do uruchomienia programu wystarczy zaledwie 10 minut. Zaimportuj listę użytkowników, podziel ich na grupy i wybierz dla każdej z nich poziom docelowy. Platforma tworzy schemat uczenia dla każdej z grup, uwzględniając tempo pracy i poziom docelowy, jak również dostarcza raporty i zalecenia, które umożliwiają podejmowanie działań.

Misja: Cyberbezpieczeństwo

Pierwsze tak rozbudowane szkolenie on-line, w postaci scenariuszowej gry komputerowej, która w zabawnej, lekkiej i wciągającej formule uczy cyberbezpieczeństwa

Misja: Cyberbezpieczeństwo to innowacyjny sposób szkolenia, pozwalający trwale zmienić zachowania pracowników i podnieść poziom odporności organizacji na zagrożenia cyfrowego świata! To również wyjątkowa przygoda, ale i poligon, na którym gracze na własnej skórze odczuwają skutki niebezpiecznych zachowań, dzięki czemu skutecznie przyswajają i zwiększają swoją wiedzę dotyczącą cyberbezpieczeństwa. Gra stanowi podstawę kompleksowego programu podnoszenia świadomości bezpieczeństwa przeznaczonego dla pracowników małych i dużych organizacji.

Misja Cyberbezpieczeństwo

Czego uczy Misja: Cyberbezpieczeństwo?

W świecie cyfrowym czeka na nas mnóstwo pułapek. Stając w obliczu nietrywialnych sytuacji, poprzez ćwiczenia oraz praktykę, gracze uczą się poprawnych zachowań w kluczowych obszarach cyberbezpieczeństwa.

Misja Ico

Ochrona
stacji roboczej

Misja Ico

Bezpieczeństwo haseł
i uwierzytelniania

Misja Ico

Ochrona przed atakami typu Phishing

Misja Ico

Ataki z użyciem inżynierii społecznej

Czym jest Misja: Cyberbezpieczeństwo?

Misja: Cyberbezpieczeństwo

9 Misji

Podczas rozgrywki gracze wcielają się w rolę naszych bohaterów i wspólnie z nimi przechodzą 9 misji, podczas których muszą podjąć ponad 100 decyzji w sytuacjach cyfrowego zagrożenia. Niezwłocznie doświadczają konsekwencji podjętych przez siebie dobrych lub złych wyborów. Kolejne, nowe misje są już w drodze!

Misja: Cyberbezpieczeństwo

>80 praktyk bezpieczeństwa

Gra uczy ponad 80 najlepszych praktyk i zachowań związanych z bezpieczeństwem informacji. Podczas gry zawodnicy uczą się również rozpoznawać zagrożenia, uzyskują wiedzę o technikach przestępców komputerowych, czy sposobach działania złośliwego oprogramowania.

Misja: Cyberbezpieczeństwo

~120 minut dobrej zabawy

To nie jest kolejne nudne szkolenie, które wystarczy “przeklikać”! Uczestnicy muszą reagować na niespodziewane zdarzenia, by ukończyć grę z jak najlepszym rezultatem. Są nagrody i konkurencja, gdyż gracze mogą porównać swoje wyniki z innymi, a wciągający i pełen humoru scenariusz zapewnia wysoki poziom ich zaangażowania.


Nasza oferta

Wybierz pakiet, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom:

Gra

Łatwo, skutecznie i ekonomicznie zwiększ świadomość w organizacji!

Program budowania
świadomości

Zapomnij o szkoleniu swoich pracowników i obserwuj, jak łatwo i skutecznie rośnie ich świadomość!

Symulowane
ataki phishingowe

Usługa zapewnia skuteczne narzędzie dla organizacji, które pragną wzmocnić swoje środki ochrony przed atakami phishingowymi.

Uwaga: W przypadku specyficznych potrzeb związanych z budowaniem świadomości, istnieje możliwość przygotowania indywidualnego podejścia, dostosowanego do potrzeb organizacji.

KnowBe4

Łatwa w obsłudze platforma do szkolenia pracowników z wiedzy IT

Dzięki zautomatyzowanym szkoleniom z cyberbezpieczeństwa KnowBe4 możesz chronić swoją firmę przed phishingiem i atakami ransomware poprzez zwiększanie świadomości zagrożeń. KnowBe4 pozwala łatwo i szybko przeprowadzić symulowany atak phishingowy, by sprawdzić, w jakim stopniu Twoi pracownicy już teraz są przygotowani do odpowiedniego reagowania na zagrożenia. Rozbudowane raporty wyświetlają statystyki i wykresy – zarówno dotyczące samego szkolenia, jak i symulowanych ataków. Raporty zostały zaprojektowane tak, byś mógł od razu po wygenerowaniu przedstawić je przełożonemu lub zarządowi i pokazać, jak szkolenie wpływa na świadomość pracowników.

KnowBe4 Screen

Funkcje KnowBe4

KnowBe4 Ico

Nielimitowane
korzystanie

KnowBe4 to trzy poziomy dostępu do szkolenia – w zależności od poziomu subskrypcji – oraz biblioteka treści obejmująca ponad 1 000 elementów. Rozwiązanie daje nielimitowany dostęp do wszystkich funkcji związanych z symulowanymi atakami phishingowymi.

KnowBe4 Ico

Inteligentne
grupy

Dzięki inteligentnym grupom możesz korzystać z zachowania każdego z pracowników, by dostosowywać kampanie phishingowe, plany szkoleniowe oraz raportowanie.

KnowBe4 Ico

Własne strony
phishingowe

Poza gotowymi szablonami, KnowBe4 daje możliwość dostosowywania scenariuszy w oparciu o własne informacje, co pozwala na tworzenie spersonalizowanych kampanii phishingowych, by jeszcze bardziej zwiększać skuteczność testowania wiedzy pracowników.

KnowBe4 Ico

Symulowanie
załączników

Spersonalizowane szablony phishingowe mogą obejmować symulowane załączniki w następujących formatach: Word, Excel, PowerPoint oraz PDF (także w postaci archiwów).

KnowBe4 Ico

Zaawansowane
raporty

Masz do dyspozycji ponad 60 wbudowanych schematów raportów – zarówno dla kampanii szkoleniowych jak i symulowanych ataków phishingowych, a także ogólny przegląd pięciu ostatnich kampanii. KnowBe4 pozwala także błyskawicznie przygotować raport dla zarządu, by zaprezentować skuteczność szkolenia.

KnowBe4 Ico

Ocena
ryzyka

Innowacyjny wirtualny oficer bezpieczeństwa pomaga monitorować zmiany stanu wiedzy w czasie i prezentuje wynik oceny ryzyka wg pracownika, grupy, a nawet całej organizacji.

 

Zachęcamy do przetestowania szkoleń KnowBe4 i przekonania się, jak wygląda edukacja o cyberbezpieczeństwie

Referencje

Wielkopolskie Centrum Onkologii

2024 r.

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

2024 r.

Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa

2024 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Zielonej Górze

2022 r.


Nasze certyfikaty

Kaspersky

Certyfikat odbycia szkolenia

G DATA

Certyfikat odbycia szkolenia

Dr.WEB

Official Supplier

Creditreform Polska

Certyfikat wiarygodności dla firmy Technologie Internetowe S.A.

Zadaj pytanie on-line