Oprogramowanie użytkowe

Oprogramowanie użytkowe

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zaawansowane aplikacje do bezpiecznej komunikacji pomiędzy użytkownikami, narzędzia do bezpiecznego przechowywania haseł, oprogramowanie uwierzytelniające, aplikacje do ochrony prywatności online (VPN), narzędzia do odczytu nieobsługiwanych systemów plików i całkowitego kasowania danych i wiele więcej.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

 • Ochrona haseł i danych
 • Pełna prywatność w sieci
 • Szyfrowana komunikacja między użytkownikami
 • Bezpieczne przesyłanie plików
 • Odczyt systemów plików nieobsługiwanych przez system operacyjny

Polecani producenci

 • Logo CypherDog
 • F-Secure Logo
 • Kaspersky Logo
 • Logo Paragon Software
 • Logo Rublon
 • Logo Rublon

Zalety rozwiązania Rublon

Oprogramowanie do wieloskładnikowego uwierzytelniania MFA.
Zapewnia bezpieczny dostęp m.in. do aplikacji webowych (Confluence, Jira, WordPress), oprogramowania w chmurze (Office 365, Salesforce), serwerów Windows i Linux oraz sieci VPN.

Zalety rozwiązania Rublon

Zalety rozwiązania Wiperapp

Kasowanie danych z dysków narzędziem WIPERAPP® to przede wszystkim bezpieczna procedura, zarówno na dysku HDD, jak i SSD. W porównaniu do wielu programów, WIPERAPP® jest całkowicie przygotowany do pracy z nośnikami półprzewodnikowymi - kasuje informacje, nie obniżając tym samym żywotności nośnika. Co więcej, nasze rozwiązania zostały zgłoszone do urzędu patentowego. Co to oznacza? Trwałe usuwanie danych z dysku przez WIPERAPP® jest w pełni chronione przez przepisy prawa międzynarodowego, które stoi na straży własności intelektualnej.

Wiperapp Icon

Bezpieczne kasowanie SSD

Każda czynność zapisu danych na nośniku półprzewodnikowym skraca jego żywotność. Dlatego dane z dysków SSD usuwane są nie poprzez nadpisanie, a skasowanie - nadpisanie skracałoby żywotność dysku. Większość obecnie używanych amatorskich aplikacji nie jest jednak wyposażona w opcję kasowania danych. W przeciwieństwie do nich WIPERAPP® jest w pełni przygotowany do pracy z nośnikami półprzewodnikowymi - kasuje dane nie obniżając żywotności nośnika.

Wiperapp Icon

Standard NIST

Zgodnie z najnowszą wersją standardu NIST 800-88 Rewizja 1 (National Institute of Standards and Technology - Amerykański Narodowy Instytut Standaryzacji i Technologii) obowiązującą od grudnia 2014 roku, producenci dysków twardych winni w ich oprogramowaniu wewnętrznym zawrzeć algorytmy bezpiecznego i całkowitego usuwania danych. Technologia wykorzystania tych algorytmów nazwana została PURGE i obecnie stanowi najprostszą i zarazem najbezpieczniejszą metodę oczyszczania dysków ze zbędnych danych. WIPERAPP® został wyposażony w tę nowoczesną technologię.

Wiperapp Icon

Innowacja

Nasze rozwiązania zostały zgłoszone do urzędu patentowego. Przygotowaliśmy trzy wnioski patentowe - pierwszy w marcu 2017 roku, drugi w grudniu 2017 roku oraz trzeci w styczniu 2018 roku. Zgodnie z przepisami, mimo trwania procedury formalnej zmierzającej do wydania patentu, nasze rozwiązania są już w pełni chronione przez przepisy prawa międzynarodowego stojącego na straży własności intelektualnej.

Referencje

Wielkopolskie Centrum Onkologii

2024 r.

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

2024 r.

Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa

2024 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Zielonej Górze

2022 r.


Nasze certyfikaty

Kaspersky

Certyfikat odbycia szkolenia

G DATA

Certyfikat odbycia szkolenia

Dr.WEB

Official Supplier

Creditreform Polska

Certyfikat wiarygodności dla firmy Technologie Internetowe S.A.

Zadaj pytanie on-line