Drukarki kart ZEBRA do wydruku E-legitymacji

Zebra

Od 13 lipca 2024 r. wchodzi w życie obowiązek zastąpienia papierowej legitymacji szkolnej wersją plastikową

Niezależnie od tego, jakiego typu karty drukujesz – karty identyfikacyjne, członkowskie, kredytowe, debetowe czy też karty dostępu do obiektów lub wstępu na imprezy – drukarki kart ZEBRA pomogą Ci robić to lepiej, szybciej i łatwiej. Dzięki zgrabnie pomyślanej konstrukcji wyeliminowano praktycznie wszystkie problematyczne kwestie związane z drukiem kart. W efekcie obsługa jest tak prosta, jak naciśnięcie przycisku, niezależnie od tego, co trzeba wydrukować – jednostronną czy dwustronną kartę z paskiem magnetycznym lub zbliżeniową, w kolorze lub czarno-białą.Najważniejsze zalety drukarek ZEBRA

Zebra Ico

Przełomowa prostota

Dzięki możliwości wdrożenia w trybie plug-and-play drukarki ZEBRA są łatwe w integracji, użyciu i zarządzaniu oraz zapewniają natychmiastową regulację podajnika kart, intuicyjne ikony i interfejs graficzny. Wymiana taśmy jest praktycznie bezproblemowa, a rewolucyjna budowa podajnika i odbiornika sprawia, że ładowanie i odbieranie kart jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Zebra Ico

Niezliczone opcje wzorów kart

Drukarki ZEBRA są wyposażone w najbardziej zaawansowane funkcje do druku kart. Możesz dzięki temu drukować dowolne karty z praktycznie dowolnego miejsca – jednostronne lub dwustronne, zadrukowane na całej powierzchni karty monochromatyczne lub kolorowe, a także stosować nowe taśmy zapewniające specjalistyczne barwy i efekty specjalne.

Zebra Ico

Niewielka obudowa, która zmieści się wszędzie

Drukarki ZEBRA zostały stworzone dla przedsiębiorstw, wyróżniają się jednak atrakcyjnym wzornictwem typowym dla urządzeń konsumenckich, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w obszarach dostępnych dla klientów takich jak biura firm, uczelnie czy sklepy detaliczne. A zamek obudowy drukarki zapewnia bezpieczeństwo, zapobiegając kradzieżom kart nowych i odrzuconych.

Polecane modele drukarek ZEBRA

ZEBRA ZC100

ZEBRA ZC100    300DPI, USB

Nowa generacja drukarek jednostronnych kart

Drukowanie kart jest niezwykle istotnym aspektem działalności Twojego przedsiębiorstwa – niezależnie od tego, czy musisz drukować jednostronne identyfikatory dla pracowników, czy też karty członkowskie i karty wstępu na imprezy. Elastyczność wdrożeń oraz czas potrzebny na wydrukowanie karty i zarządzanie rozwiązaniami do druku wpływają na Twoją firmę – od wizerunku marki po produktywność personelu, ogólną wydajność operacyjną.

Teraz na rynku dostępna jest nowego typu drukarka kart, zaprojektowana z myślą o spełnianiu wszystkich tych potrzeb – model ZC100. Zyskasz rewolucyjnie prostą obsługę i najwęższą na rynku obudowę, która zmieści się wszędzie, a także cały zestaw dodatkowych funkcji, dzięki którym integracja, eksploatacja i zarządzanie drukarką ZC100 stają się jeszcze łatwiejsze. ZC100 – kiedy w grę wchodzi tylko najlepsza drukarka do jednostronnego druku kart.

ZEBRA ZC300

ZEBRA ZC300    300DPI, USB, ETH

Elastyczny druk kart w prostym wydaniu

Drukarka kart ZC300 zapewnia rewolucyjną prostotę obsługi, bezpieczeństwo oraz opcje łączności zamknięte w najwęższej w tej klasie urządzeń obudowie, która zmieści się wszędzie. Dzięki zgrabnie pomyślanej konstrukcji wyeliminowano praktycznie wszystkie problematyczne kwestie związane zazwyczaj z drukiem kart, co oznacza, że drukowanie kart identyfikacyjnych, członkowskich i kart dostępu, a także kart kredytowych i debetowych jeszcze nigdy nie było tak łatwe. W efekcie obsługa jest tak prosta, jak naciśnięcie przycisku, niezależnie od tego, czy drukowane są karty jednostronne, czy dwustronne, w kolorze, czy czarno-białe.

Drukarka jest również dostępna jako część zestawu QuikCard ID Solutions, który ułatwia tworzenie profesjonalnych identyfikatorów wysokiej jakości. Ten ekonomiczny zestaw zawiera wybraną drukarkę kart z serii ZC100 lub ZC300, oprogramowanie do projektowania CardStudio i wiele więcej.

Zadaj pytanie on-line