Co to jest G Data Academy?

G Data Academy to platforma szkoleniowa opracowana przez firmę G Data Software AG, specjalizującą się w dziedzinie bezpieczeństwa IT. G Data Academy oferuje szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla różnych grup odbiorców, w tym dla przedsiębiorstw, partnerów biznesowych, instytucji rządowych i użytkowników końcowych.

Platforma G Data Academy umożliwia dostęp do różnorodnych materiałów szkoleniowych, takich jak filmy edukacyjne, prezentacje, quizy i testy. Szkolenia obejmują różne tematy związane z cyberbezpieczeństwem, takie jak zagrożenia dla urządzeń mobilnych, ataki phishingowe, ransomware i wiele innych.

G Data Academy oferuje również specjalne kursy szkoleniowe dla partnerów biznesowych, którzy chcą zdobyć certyfikaty i uzyskać status partnera G Data. Dzięki temu partnerzy mogą zwiększyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa IT i oferować bardziej zaawansowane rozwiązania związane z ochroną przed zagrożeniami cybernetycznymi.

G Data Academy to przykład platformy szkoleniowej, która umożliwia podnoszenie świadomości i kompetencji w zakresie cyberbezpieczeństwa dla różnych grup odbiorców, co jest szczególnie istotne w obliczu rosnącej liczby ataków cybernetycznych i zwiększającego się ryzyka cyberzagrożeń dla przedsiębiorstw i użytkowników końcowych.

Zadaj pytanie on-line