Którzy producenci mają w ofercie platformy szkoleniowe w zakresie cyberbezpieczeństwa?

Obecnie jest kilka firm zajmujących się bezpieczeństwem IT oferujących platformy szkoleniowe z zakresu cyberbezpieczeństwa. Oto kilka przykładów:

Kaspersky Academy - platforma szkoleniowa opracowana przez firmę Kaspersky, oferująca szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla różnych grup odbiorców, w tym dla przedsiębiorstw i użytkowników końcowych.

G Data Academy - platforma szkoleniowa firmy G Data Software AG, specjalizującej się w dziedzinie bezpieczeństwa IT. G Data Academy oferuje szkolenia dla przedsiębiorstw, partnerów biznesowych, instytucji rządowych i użytkowników końcowych.

McAfee Institute - platforma szkoleniowa specjalizująca się w szkoleniach z zakresu cyberbezpieczeństwa, zarządzania ryzykiem i przeciwdziałania przestępczości internetowej. McAfee Institute oferuje szkolenia dla przedsiębiorstw, instytucji rządowych i pracowników ochrony.

Cybersecurity Training Center - platforma szkoleniowa oferująca szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla przedsiębiorstw, instytucji rządowych i użytkowników końcowych. Cybersecurity Training Center oferuje także certyfikowane szkolenia z zakresu bezpieczeństwa IT.

KnowBe4 - platforma szkoleniowa, która umożliwia organizacjom szkolenie pracowników w zakresie cyberbezpieczeństwa poprzez dostarczenie interaktywnych szkoleń, testów i symulacji ataków phishingowych.

To tylko kilka przykładów firm oferujących platformy szkoleniowe z zakresu cyberbezpieczeństwa. Warto pamiętać, że w obecnych czasach, kiedy zagrożenia cybernetyczne stają się coraz większe i bardziej złożone, szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa są niezwykle istotne dla zapewnienia bezpieczeństwa IT w firmach i instytucjach.

Zadaj pytanie on-line