Zyxel Networks, Twój sieciowy sojusznik!

Zyxel Networks to globalny lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, który od ponad trzech dekad rewolucjonizuje sposób, w jaki użytkownicy domowi i biznesowi łączą się z Internetem. Niezmiennie od 1989 r. firma stawia na innowacje i usługi, które skoncentrowane są na potrzebach klientów. Pozwoliło to Zyxel ewoluować od producenta modemów analogowych do lidera w dziedzinie rozwiązań sieciowych, które wykorzystują sztuczną inteligencję i chmurę.

Obecnie Zyxel to globalna marka obecna na 150 rynkach. Produkty Zyxel pomagają milionowi firm pracować efektywniej, łącząc setki milionów urządzeń na całym świecie. Misją firmy jest uwalnianie ludzkiego potencjału poprzez łączenie firm i użytkowników domowych za pomocą najnowocześniejszych technologii. Zyxel wykorzystuje chmurę do dostarczania sprawdzonych rozwiązań sieciowych, sztuczną inteligencję do zwalczania zagrożeń cyfrowych i oferuje elastyczne subskrypcje online, które sprawiają, że licencjonowanie jest łatwiej dostępne i bardziej ekonomiczne.

Produkty Zyxel obejmują końcowe urządzenia DSL, sprzęt centralny, rozwiązania bezpieczeństwa sieci, przełączniki, produkty WLAN, systemy do bezpiecznego magazynowania danych i systemy zarządzania siecią.

Firma tworzy technologię na miarę potrzeb i oferuje rozwiązania sieciowe, które dostosowane są do specyficznych wymagań różnych branż, w tym małych i średnich przedsiębiorstw, hotelarstwa i edukacji. Dzięki swojej wiedzy technologicznej w zakresie przełączników, rozwiązań bezprzewodowych i zabezpieczeń, Zyxel pomaga firmom pracować mądrzej, szybciej i bezpieczniej.

Użytkowników domowych Zyxel inspiruje do pełnego wykorzystania możliwości, które płyną z dostępu do sieci. W swojej ofercie posiada szeroką gamę bezpiecznych rozwiązań typu plug and play, które ułatwiają udostępnianie muzyki, strumieniowe przesyłanie filmów czy granie online.

Filozofią firmy jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów, poprzez nieustanny rozwój i dostosowanie się do zmieniających się potrzeb - jako lojalny przyjaciel, potężny sojusznik i niezawodne źródło informacji.

W swojej trzydziestoletniej historii, Zyxel nie tylko dostosował się do dynamicznie zmieniającego się krajobrazu technologicznego, ale także aktywnie kształtował go, pozostając na czele sieciowych innowatorów. Firma ma na swoim koncie pierwszą na świecie bramkę ADSL+, pierwszą przenośną osobistą zaporę ogniową, czy badanie dotyczące śladu węglowego produktów VDSL2 CPE. Pod koniec ubiegłego roku Zyxel, jako pierwszy, wprowadził na rynek punkt dostępowy w standardzie Wi-Fi 7.

Od początku istnienia firma opierała się na trzech zasadach, które doprowadziły ją do dzisiejszego sukcesu. Należały do nich: wspieranie silnych partnerstw, zapewnianie firmom niezawodnej infrastruktury sieciowej i zapewnianie najwyższej jakości obsługi klienta. Firma nieustannie przesuwa granice innowacyjności technologicznej i zapewnia firmom i osobom prywatnym rozwiązania, które umożliwiają bezproblemową łączność i bezpieczną komunikację.

Zadaj pytanie on-line