eAuditor - automatyzacja procesów IT

eAuditor - Kompleksowa ochrona przed wyciekiem danych

Korzyści

Zadbaj o ciągłość funkcjonowania organizacji z eAuditor. Przeciwdziałaj awariom w czasie rzeczywistym i kompleksowo analizuj sprzęty oraz produktywność swoich pracowników. Bądź pewny, że infrastruktura IT w Twojej firmie jest odpowiednio zabezpieczona. Rozwiązuj problemy i incydenty za pomocą zdalnego pulpitu z każdego miejsca. Kontroluj realne wykorzystanie zasobów informatycznych w Twojej organizacji. Szybko i sprawnie inwentaryzuj sprzęty i zapanuj nad serwerami oraz maszynami wirtualnymi. Wzmocnij bezpieczeństwo IT i jeszcze szybciej wykrywaj zbliżające się zagrożenia.


Dla kogo dedykowany jest system eAuditor?

eAuditor Ico

Instytucji administracji publicznej

eAuditor Ico

Przedsiębiorców prywatnych

eAuditor Ico

Organizacji pozarządowych

Funkcje produktu eAuditor


eAuditor Zrzut

Dashboard

W systemie eAuditor możliwy wgląd do interaktywnych widgetów prezentujących dane. Dzięki temu administratorzy w łatwy i prosty sposób mogą odczytywać kluczowe informacje na temat infrastruktury IT.

Security Dashboard

W ramach tego widoku dostępne są wszystkie informacje o kluczowych wskaźnikach pracy infrastruktury IT. Pogrupowano je według sześciu kategorii.

Magazyn IT

To funkcjonalność umożliwiająca ewidencjonowanie materiałów eksploatacyjnych. Posiada wsparcie dla nieograniczonej ilości magazynów w dowolnych lokalizacjach.

Raporty

Raportowanie w systemie eAuditor pozwala na uzyskanie kompleksowych informacji dotyczących każdej zakładki w konsoli. Raporty można generować według uznania dla wszystkich widoków.

BTC AI - Klasyfikatory

BTC Website Classification ma realny wpływ na bezpieczeństwo IT. Klasyfikator analizuje adresy URL, z których korzystają pracownicy i sprawdza, czy ich kategoria jest bezpieczna.

Inwentaryzacja komputerów

System eAuditor umożliwia prowadzenie automatycznej inwentaryzacji komputerów, które znajdują się w sieci lokalnej oraz poza nią (za NATem).

Zarządzanie oprogramowaniem

Audyt legalności, Audyt legalności oprogramowania, Przegląd oprogramowania, SAM (Software Asset Management).

Zdalne zarządzanie komputerami

Pulpit zdalny jest rozwiązaniem, które pozwala na udostępnienie obrazu ekranu użytkownika innego komputera. System eAuditor WEB AI pozwala na zdalne połączenie za pomocą RDP, VNC, Intel vPRO/AMT i webRTC.

Inwentaryzacja środowisk wirtualnych

System eAuditor umożliwia przeprowadzenie inwentaryzacji maszyn wirtualnych pracujących na serwerach w organizacji. Wspierane są dwie technologie: Hyper-V oraz VMWare.

Monitorowanie sieci i mapy sieci LAN

Jego działanie polega na przeszukiwaniu sieci komputerowej w celu odszukania wszystkich podłączonych urządzeń posiadających adres IP, który mieści się w zakresie adresów ustalonych podczas konfiguracji skanera.

eAuditor Zrzut
eAuditor Zrzut

Monitorowanie infrastruktury IT

Monitorowanie infrastruktury IT polega na bieżącym analizowaniu kluczowych wskaźników, dzięki którym możliwe jest zapewnienie nieprzerwanej pracy wszystkich urządzeń i systemów w organizacji.

System wsparcia technicznego Helpdesk

Zapewnia prostą komunikację i przyjmowanie zgłoszeń od pracowników za pośrednictwem webowego interfejsu.

Monitorowanie użytkowników

Funkcjonalność ta polega na monitorowaniu pracy pracowników za pomocą różnych funkcjonalności w systemie eAuditor.

Zdalne szyfrowanie BitLocker

System eAuditor, dzięki integracji z BitLockerem® pozwala na bezpieczne szyfrowanie dysków wewnętrznych (HDD).

System szkolenia pracowników (LMS)

LMS (Learning Management System) – to zaawansowany system umożliwiający szkolenia pracowników, dzięki zamieszczonym w konsoli publicznym i prywatnym filmom wideo.

Certyfikat BTC

Jesteśmy autoryzowanym partnerem

Firma Technologie Internetowe jest certyfikowanym partnerem w zakresie dystrybucji oprogramowania eAuditor, Hyprovision DLP oraz eHelpdesk.

Zadaj pytanie on-line