QNAP

QNAP

Dyski sieciowe i systemy macierzy dyskowych

Firma QNAP postawiła produkować dyski sieciowe i systemy macierzy dyskowych dla użytkowników domowych, średnich firm i wielkich przedsiębiorstw. Dzięki dużej różnorodności produktowej, każdy użytkownik jest w stanie dobrać odpowiednie urządzenie dla swoich potrzeb. Serwer NAS jest sprzętem umożliwiającym przechowywanie, dostęp i udostępnianie danych w bezpieczny sposób. Dzięki wykorzystaniu bezpiecznych połączeń, technologii RAID, systemów do backupu danych i pełnego szyfrowania danych dyski sieciowe QNAP zabezpieczają dane w domu i firmie prowadząc do zminimalizowania szansy utraty danych. Według statystyk co najmniej 25 procent użytkowników komputerów na całym świecie doświadcza każdego roku utraty danych dzięki czemu dostrzegamy potrzebę tworzenia kopii zapasowej.

Dzięki nowoczesnej technologii – dyski sieciowe QNAP umożliwiają nie tylko archiwizowanie i udostępnianie danych. QNAP to także sprzęt do odtwarzania/transkodowania multimediów (nawet w rozdzielczości 4k), tworzenia albumów zdjęć i wideo, wirtualizacji (dzięki której zainstalujemy system Windows i Linux na swoim dysku sieciowym) i wielu innych biznesowych jak i multimedialnych funkcji.

Zalety i funkcje produktów QNAP

QNAP NAS to centralny system pamięci masowej, jest zawsze online i zawsze dostępny z dowolnego miejsca. Łatwy w obsłudze, osobisty serwer QNAP NAS działa z eleganckim i intuicyjnym systemem QTS. Oferuje wszechstronne funkcje, takie jak bardzo praktyczny menedżer plików, menedżer kopii zapasowych, menedżer pobierania, uprawnienia dostępu, centrum multimedialne i wiele innych. Wszystkie te funkcje nie wymagają zaawansowanej wiedzy informatycznej. Serwer QNAP NAS może łatwo ułatwić Twoje codzienne życie.

Produkty QNAP

W dzisiejszych czasach ilość cyfrowych danych i zapotrzebowanie na sieciowe pamięci masowe rośnie niemal w każdym sektorze. QNAP NAS jest idealnym rozwiązaniem typu pamięci masowej dającym się zintegrować z rządowymi projektami bazującymi na usługach IT i jako takie wnosi do środowiska pracy dodatkową wartość. Serwer NAS umożliwia wygodne przesyłanie plików i wygodne udostępnianie ich pomiędzy ministerstwami. Wiele wbudowanych aplikacji i funkcji takich jak serwer FTP, serwer WWW, zdalna replikacja i serwer plików można łatwo utrzymać bez dodatkowych kosztów i bez posiadania profesjonalnej wiedzy informatycznej.

Produkty QNAP

Użytkownik może zarządzać wszystkimi ustawieniami serwera QNAP NAS za pomocą intuicyjnego interfejsu webowego. System generuje wyczerpujące logi i posiada mechanizm automatycznego powiadamiania o sytuacjach alarmowych, dzięki czemu pracownicy działu IT mogą bardziej wydajnie utrzymywać sprawność systemu. Oferowana jest także agregacja folderów udostępnionych (DFS), co zapewnia wygodę dostępu do wielu folderów udostępnionych w sieci lokalnej z jednego folderu portalowego na NAS. Dzięki obsłudze usługi Windows Active Directory (AD) możliwy jest błyskawiczny import kont użytkowników z domeny AD.


Polecane produkty QNAP

 
QNAP Logo

Priorytetem dla firmy QNAP, której nazwa stanowi skrót od Quality Network Appliance Provider (dostawca wysokiej jakości urządzeń sieciowych), jest zapewnianie kompleksowych rozwiązań, począwszy od projektowania oprogramowania, przez projektowanie sprzętu, po produkcję własną.

Zadaj pytanie on-line