Stormshield

Stormshield

Zintegrowany system ochrony sieci klasy Next Generation Firewall i UTM

Stormshield, należący do koncernu Airbus Group, to europejski producent rozwiązań klasy UTM i Next Gen Firewall. Dzięki zastosowaniu unikatowej architektury, produkty tej firmy od lat słyną z wysokiej wydajności i skutecznej ochrony.

Stormshield

Stormshield

Korzyści

Autoryzowany partner Stormshield
Stormshield SN2100
  Firewall zintegrowany z IPS
  Filtr URL
  Antywirus
  SSL Proxy
  Sandboxing w chmurze
  Geolokalizacja
  Kontrola aplikacji i urządzeń mobilnych
  IPSec VPN
  SSL VPN
  Automatyczny backup konfiguracji
  Polskie wsparcie techniczne
  Centralne zarządzanie
  Raportowanie
  Polski interfejs użytkownika

Elementem wyróżniającym rozwiązania STORMSHIELD jest integracja zapory sieciowej (Stateful Inspection Firewall) z modułem IPS (Intrusion Prevention System) na poziomie jądra systemu operacyjnego. Tak głęboka integracja dwóch kluczowych modułów pozwala na uzyskanie wysokiej wydajności podczas analizy całego pakietu, a wiec jego nagłówka i zawartości. W ten sposób urządzenia STORMSHIELD spełniają dwa najważniejsze oczekiwania klientów – skutecznie eliminują niebezpieczny ruch oraz zapewniają wysoką wydajność skanowania.

Produkty do zabezpieczenia Twojej sieci

Dla małych firm i oddziałów zewnętrznych:

SN160 SN160 zawiera wszystkie zabezpieczenia, niezbędne do skutecznej ochrony sieci w niewielkich firmach. Dzięki funkcji IPSec VPN i SSL VPN możliwe jest przydzielanie bezpiecznego dostępu do zasobów firmowych pracownikom, którzy znajdują się poza siedzibą firmy. Intuicyjny przewodnik poprowadzi Cię przez każdy etap instalacji i pozwoli optymalnie skonfigurować Twoje urządzenie w zaledwie kilka minut.

SN210 SN210 oferuje wszechstronne narzędzia do zabezpieczenia Twojej sieci. Rozwiązanie oferuje m.in: system zapobiegający włamaniom do sieci firmowej, firewall, kontrolę aplikacji, VPN, audyt podatności, antywirus, antyspam czy filtr URL. Wysoka jakość połączenia pozwala na utrzymanie stałego dostępu do Internetu. Dzięki funkcji IPSec VPN i SSL VPN możliwe jest przydzielanie bezpiecznego dostępu do zasobów firmowych pracownikom, którzy znajdują się poza siedzibą firmy.

SN310 Wykorzystaj najlepsze korzyści pod względem ceny – bez uszczerbku dla kluczowych funkcji zapewniających bezpieczeństwo sieci. Dzięki 8 interfejsom fizycznym model SN310 pozwala elastycznie konfigurować strefy bezpieczeństwa i definiować dla nich polityki bezpieczeństwa. Dzięki funkcji wysokiej dostępności (HA), usługi działają nieprzerwanie, nawet jeśli urządzenie ulegnie awarii.

Dla sieci przemysłowych:

SNi20 Urządzenie Stormshield SNi20 zostało zaprojektowane w taki sposób, żeby zabezpieczyć sieci przemysłowe działające w trudnych warunkach, gdzie panuje niska lub wysoka temperatura, występują wstrząsy, jest pył czy pojawiają się zakłócenia elektromagnetyczne. Dzięki prostej instalacji przy wdrożeniu, urządzenie zabezpieczające można łatwo zaimplementować w środowisku przemysłowym bez większego wpływu na jego działanie. Tak jak w przypadku wszystkich rozwiązań Stormshield, model SNi20 umożliwia śledzenie działania urządzeń w czasie rzeczywistym wykorzystując w tym celu narzędzie Stormshield Visibility Center.

SNi40 Urządzenie Stormshield SNi40 zostało zaprojektowane w taki sposób, żeby zabezpieczyć sieci przemysłowe działające w trudnych warunkach, gdzie panuje niska lub wysoka temperatura, występują wstrząsy, jest pył czy pojawiają się zakłócenia elektromagnetyczne. Dzięki prostej instalacji przy wdrożeniu, urządzenie zabezpieczające można łatwo zaimplementować w środowisku przemysłowym bez większego wpływu na jego działanie. Tak jak w przypadku wszystkich rozwiązań Stormshield, model SNi40 umożliwia śledzenie działania urządzeń w czasie rzeczywistym wykorzystując w tym celu narzędzie Stormshield Visibility Center.

SNxr1200 SNxr1200 to zapora nowej generacji przeznaczona do pracy w trudnych warunkach, zapewniająca potrzebny, wyższy poziom bezpieczeństwa, wykorzystywana szczególnie w misjach lotniczych, kosmicznych i wojskowych.

  • Bezpieczna komunikacja
  • Ciągłość działania
  • Gotowy do krytycznych środowisk

Informacje techniczne

Stormshield - Informacje techniczne

STORMSHIELD jest europejskim liderem branży bezpieczeństwa IT. Produkty z rodziny STORMSHIELD NETWORK SECURITY to kompletne rozwiązania typu UTM, łączące w sobie funkcje m.in. firewall, antywirus i filtr antyspamowy. Dzięki kompleksowemu podejściu połączonemu z prostą i intuicyjną obsługą jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo każdej sieci, bez konieczności angażowania znacznych środków i specjalistycznej kadry.

Rozwiązania STORMSHIELD chronią około 1900 polskich organizacji, w tym m.in. 900 firm, 800 instytucji państwowych, 120 placówek szkolnych oraz 100 placówek medycznych.

Zadaj pytanie on-line