G DATA Pakiet Szkoła MIX ENDPOINT

G DATA Pakiet Szkoła MIX ENDPOINT

Ochrona dostosowana do indywidualnych potrzeb Twojej placówki

Nowe technologie kryją w sobie wiele pułapek, przed którymi trzeba ustrzec zarówno uczniów, jak i pracowników szkół. Dlatego placówki edukacyjne powinny korzystać z zaawansowanych aplikacji bezpieczeństwa. Z myślą o tym przygotowaliśmy ofertę w postaci rozwiązania G DATA Pakiet Szkoła, które jest dostępne w trzech wariantach:

  • Mix: W skład pakietu wchodzą dwa programy: G DATA Internet Security dla ochrony stanowisk administracyjnych oraz G DATA Internet Security Business jako wyposażenie szkolnych pracowni.
  • Mix Plus: W jego skład wchodzi moduł antywirusowy do wykrywania złośliwych plików, firewall do blokowania sieciowych ataków oraz skuteczny antyspam działający niezależnie od programu pocztowego.
  • Mix Endpoint: Jego zalety to moduł antywirusowy, firewall, kontrola rodzicielska, kontrola dostępu do Internetu, kontrola uruchamiania aplikacji czy blokowanie portów USB.
G DATA Pakiet Szkoła MIX ENDPOINT

G DATA Pakiet Szkoła MIX ENDPOINT

Korzyści


Skaner

Zaufaj silnikowi antywirusowemu o najwyższym poziomie detekcji, bazującemu na dwóch niezależnych technologiach ochronnych.


Kontrola zachowania

Chroni Cię przed najnowszymi jeszcze nieznanymi wirusami. Zagrożenie jest wykrywane na podstawie podejrzanego zachowania skanowanego pliku.


Blokuj wirusy szyfrujące ZOPTYMALIZOWANY

Moduł AntiRansomware bezbłędnie wykrywa i zatrzymuje działanie zagrożeń szyfrujących pliki i wymuszających okup.


G DATA BankGuard

Opatentowana technologia ochrony przed atakami trojanów bankowych – dla bezpiecznej bankowości i zakupów online.


Skaner poczty

Skanuje przychodzącą pocztę i załączniki pod kątem złośliwego kodu.


Kontrola rodzicielska

Upewnij się, że najmłodsi członkowie rodziny nie posiadają dostępu do niepożądanych stron internetowych. Dzięki modułowi kontroli rodzicielskiej możesz ograniczyć dostęp do konkretnych stron internetowych oraz zarządzać czasem dostępu do komputera.

Nasza firma jest autoryzowanym dostawcą oprogramowania G DATA. Kupując u nas masz pewność,
że dostarczone oprogramowanie pochodzi z polskiej dystrybucji, jest pełnowartościowe i legalne.

Zadaj pytanie on-line