WatchGuard

WatchGuard

Co jest kluczowe dla zapewnienia bezpiecznego dostępu do sieci i jej zasobów oraz ochrony użytkowników?
Oraz co decyduje o sukcesie naszej platformy ochrony?

  • Łatwość zarządzania systemem, tworzenia reguł i polityk bezpieczeństwa przy zachowaniu maksymalnej pewności co do skuteczności zabezpieczeń
  • Dynamiczna ochrona użytkowników
  • Natychmiastowe reagowanie na zmiany stopnia zagrożenia
  • Elastyczne i szerokie portfolio zastosowań
  • Atrakcyjny stosunek jakości do ceny dla rozwiązań oraz kosztów utrzymania systemu

Aby sprostać powyższym wyznacznikom, producent opracował system integrujący wszystkie zadania w jednej platformie.
Do podstawowej funkcji zintegrowanej platformy bezpieczeństwa WatchGuard należy umożliwienie bezpiecznego dostępu do Internetu.

WatchGuard

WatchGuard

UNIKATOWY SYSTEM OPERACYJNY

Wydajny i elastyczny system operacyjny WatchGuard Fireware decyduje o sprawnym, szybkim i skutecznym działaniu platform WatchGuard. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wydajność całego systemu nawet w chwili równoczesnego maksymalnego obciążenia poszczególnych podzespołów. Składowe systemu przedstawia schemat blokowy:


WatchGuard Fireware

NAJLEPSI DOSTAWCY

Właśnie dzięki innowacyjności systemu operacyjnego WatchGuard Fireware w urządzeniach zostały zaimplementowane rozwiązania bezpieczeństwa pochodzące od wiodących dostawców. Co to oznacza dla użytkownika? Zwiększoną pewność, że system stanie na wysokości zadania i skutecznie zadziała w sytuacji zagrożenia. Producent preferuje najbardziej zaufanych, znanych i wypróbowanych dostawców poszczególnych zagadnień związanych z bezpieczeństwem.

OPIS PAKIETÓW FUNKCJONALOŚCI ZAWARTYCH W ROZWIĄZANIACH
WATCHGUARD FIREBOX

Poniższe zestawy zostały uszeregowane pod względem ilości funkcji. Zestaw pierwszy Standard Support to podstawowe rozwiązanie, zestaw ostatni zawiera maksymalną ilość dostępnych funkcjonalności:

Linia produktów

Schemat licencjonowania TDR w zależności od urządzenia oraz dostępne rozszerzenia licencji (w pakiecie Total otrzymujemy określone ilości Host Sensors zawarte w cenie)

Linia produktów WatchGuard

Zastanawiasz które z urządzeń najlepiej spełni Twoje oczekiwania?

Na stronie producenta znajdziesz proste narzędzie pozwalające na dobór urządzenia: Dobierz urządzenie

Logo WatchGuard

Firma powstała w 1996 roku, w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego. To właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników i ma swe przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach.

Producent regularnie klasyfikowany jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm na całym świecie. Producent klasyfikowany jako lider i wizjoner w raporcie Gartnera od 6 lat. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania - WatchGuard Dimension uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

Zadaj pytanie on-line