Qualstar

Qualstar

Pełna gama bibliotek taśmowych bazujących na technologii LTO w różnych konfiguracjach i pojemnościach:

  • przechowywanie danych,
  • taśmowe pamięci masowe,
  • biblioteki taśmowe,
  • długoterminowa archiwizacja danych.
Qualstar

Qualstar

Zalety produktów Qualstar

Qualstar zaspokaja bieżące potrzeby dzięki inteligentnym rozwiązaniom pamięci masowej

Qualstar IoT

Wg szacunków w 2025 r. cała populacja świata będzie generować dziennie aż 463 eksabajty nowych danych. Aby sprostać tym rosnącym potrzebom, przechowywanie danych będzie musiało być efektywne i mające niskie zapotrzebowanie na energię – a to są cechy charakterystyczne pamięci taśmowych.

Dodatkowe zalety obejmują znacznie szybsze wyszukiwanie i czas dostępu, zautomatyzowaną redundancję przechowywania danych, zmniejszone potrzeby kadrowe i tak dalej. Niemniej jednak każda branża ma swoje własne, unikalne potrzeby. Aby im sprostać, firma Qualstar opracowuje rozwiązania specyficzne dla wielu rynków.

Polecane produkty Qualstar

Q80 Enterprise Rackmount LTO Tape Library

Q80 Enterprise Rackmount LTO Tape Library
System modułowy z możliwością rozbudowy z 2,4 TB do 16,8 PB

Bibliotekę taśmową Qualstar Q80 Enterprise zaprojektowano z myślą o prostocie i niezawodności. Zapewnia doskonałą wydajność i skalowalność w zakresie przechowywania danych oraz długoterminowej archiwizacji. System Q80 oferuje skalowanie pojemności od 80 do 560 miejsc na kasety i przepustowości od 1 do 42 napędów taśmowych.

Q40 Mid-Range & Enterprise LTO Tape Library

Q40 Mid-Range & Enterprise LTO Tape Library
Wydajne, skalowalne kopie zapasowe na taśmach

Biblioteka taśm Qualstar Q40 Mid-Range & Enterprise LTO została zaprojektowana z myślą o prostocie i niezawodności, zapewniając doskonałą wydajność i skalowalność. System Q40 oferuje zakres pojemności od 40 do 640 miejsc na kasety i skalowanie przepustowości od jednego do 48 napędów taśmowych.

Q24 Compact Tape Library

Q24 Compact Tape Library
Ogromna pojemność, niewielka obudowa

Od prostej instalacji po łatwą konserwację. Biblioteka taśm Q24 Compact LTO została zaprojektowana tak, aby zapewnić doskonałą wydajność przy tworzeniu kopii zapasowych, odzyskiwaniu i archiwizacji. Bogaty w funkcje i kompaktowy w obudowie 2U do montażu w stojaku, Q24 oferuje pojemność do 432 terabajtów (natywna) i 1080 terabajtów (skompresowana).

Q8 Entry-Level LTO Tape Library

Q8 Entry-Level LTO Tape Library
Setki terabajtów w wysokości 1U

Podobnie jak wszystkie modele serii Q, biblioteka taśm LTO klasy podstawowej Q8 została zaprojektowana z myślą o niezawodności i wymaganiach klientów, oferując prostą instalację i łatwą konserwację. Jego obudowę o wysokości 1U można zamontować w stojaku, a Q8 oferuje pojemność do 144 terabajtów (natywna) lub 360 terabajtów (skompresowana). Wbudowany panel sterowania jest intuicyjnie rozplanowany i łatwy w obsłudze. Pełna funkcjonalność jest również dostępna za pośrednictwem zintegrowanego interfejsu zdalnego zarządzania opartego na przeglądarce (RMI). Umożliwia on administratorom IT zdalne konfigurowanie, zarządzanie i diagnozowanie biblioteki z dowolnego miejsca na świecie. Wszystkie podzespoły, które można wymieniać na miejscu — takie jak napęd taśmowy, zasilacz i płyta kontrolera — można zdemontować za pomocą standardowych narzędzi.

 
Qualstar Logo

Amerykańska firma Qualstar Corporation została założona w Kalifornii w 1984 roku w celu rozwoju i produkcji cyfrowych rozwiązań do przechowywania danych. Od 1995 roku firma koncentruje swoje wysiłki na bibliotekach taśm magnetycznych używanych do przechowywania, wyszukiwania i zarządzania danymi cyfrowymi.

Biblioteki Qualstar oferują idealne taśmowe pamięci masowe dla rosnącej liczby organizacji, które wymagają rozwiązań do zabezpieczenia krytycznych, ale rzadko używanych informacji w celu długoterminowej archiwizacji. Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu i ponad 35 000 sprzedanych urządzeń Qualstar zyskał znakomitą reputację jako producent oferujący niezawodne, wydajne i ekonomiczne biblioteki taśmowe, któremu można zaufać.

Zadaj pytanie on-line