Untangle NG Firewall

Untangle NG Firewall

Zapora sieciowa nowej generacji

Untangle to rozwiązanie dla firm, którym zależy na najwyższym poziomie bezpieczeństwa IT. Oprogramowanie znajdzie zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie – bez względu na jego wielkość i branżę. Dzięki rozbudowanym funkcjom administrator zyskuje wgląd do ruchu sieciowego, filtrowania treści oraz zaawansowanej ochrony przed zagrożeniami.

Łatwy w obsłudze system zapewni Twojemu przedsiębiorstwu odpowiednią ochronę. Oprogramowanie zabezpiecza firmową sieć oraz urządzenia przed cyberatakami i kradzieżą danych. Posiada również funkcję nawiązywania szyfrowanych połączeń VPN, które są niezbędne do pracy zdalnej.

Untangle NG Firewall

Untangle NG Firewall

Zalety produktów Untangle NG Firewall

Untangle NG Firewall

Opcje wdrożenia

Elastyczne rozwiązanie, jakim jest Untangle NG Firewall, pozwoli Ci na swobodny wybór opcji wdrożenia, aby jak najlepiej zabezpieczyć sieć i sprostać wszystkim wyzwaniom firmy. Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy, że nawet małe firmy potrzebują odpowiedniego zabezpieczenia i optymalizacji sieci. Dzięki wdrożeniu rozwiązania Untangle zabezpieczysz firmową sieć przed phishingiem, programami typu malware lub ransomware, a także spamem.

Untangle NG Firewall

Polecany produkt

 Untangle NG Firewall

NG Firewall
Bezpieczne i intuicyjne zarządzanie siecią

Każde przedsiębiorstwo, niezależnie od profilu działalności oraz wielkości, powinno dążyć do zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa sieci. Podejmowanie działań w tym kierunku nie musi jednak wiązać się z ogromnymi kosztami ani wysiłkiem.

NG Firewall – jeden z produktów marki Untangle, to najlepszy sposób na zabezpieczenie urządzeń oraz skuteczne zarządzanie siecią, bez ponoszenia dużych kosztów. Oprogramowanie powstało z myślą o wszystkich organizacjach, które dysponują ograniczonymi zasobami oraz finansami, a jednocześnie chcą zadbać o cyberbezpieczeństwo.

Czym dokładnie wyróżnia się opisywany produkt i na jakie korzyści można liczyć?

  • Untangle NG Firewall to pojedyncza, modułowa platforma zapewniające kompleksowe bezpieczeństwo sieci. Jest to rozwiązanie klasy korporacyjnej, przeznaczone dla organizacji działających w dowolnej branży.
  • Produkt zapewnia skuteczną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, powstrzymując próby włamań i wyłudzenia informacji oraz wszelkie inne zagrożenia, jeszcze zanim dotrą one do urządzeń, z których korzystają pracownicy Twojej firmy.
  • Korzystając z NG Firewall masz możliwość przeprowadzania analiz dotyczących stanu sieci, bazując na aktualnych informacjach, które znajdują się w generowanych raportach. W ten sposób jesteś w stanie zidentyfikować wszystkie niepokojące sygnały i podjąć natychmiastowe działania. W sytuacji zagrożenia, otrzymasz powiadomienie w postaci alertów.
  • Ogromną zaletą rozwiązania Untangle NG Firewall jest łatwa i intuicyjna obsługa oraz możliwość dopasowania interfejsu do wszystkich swoich potrzeb.
 
Untangle Logo

Untangle jest amerykańską firmą założoną w 2003 r., która posiada w ofercie szereg rozwiązań sieciowych, takich jak zapory sieciowe, narzędzia do monitorowania łączy czy zarządzanie rozproszoną siecią.

Untangle to zaufany partner dla wszystkich organizacji dbających o cyberbezpieczeństwo. Jego produkty zostały wielokrotnie nagradzane, a liczba zadowolonych klientów nieustannie rośnie.

Zadaj pytanie on-line