Rewizor – niezawodny program do księgowania faktur

W naszej rozbudowanej ofercie nie mogło zabraknąć programu Rewizor GT stanowiącego część składową kompleksowego systemu InsERT GT. To nowoczesne rozwiązanie ułatwiające prowadzenie małego lub średniego przedsiębiorstwa poprzez automatyzację procesów księgowych. Dzięki niemu można między innymi prowadzić pełną księgę handlową w sposób uporządkowany, a także efektywnie i korzystnie zarządzać rachunkami oraz dostępnymi środkami trwałymi. Klientów zainteresowanych programem Rewizor GT zapraszamy do poznania szczegółów!

Sprawne prowadzenie pełnej księgowości z programem Rewizor GT

Rewizor GT to program stworzony z myślą o zróżnicowanych potrzebach przedsiębiorców w zakresie rachunkowości oraz zarządzania finansami. Jego przyjazny, innowacyjny interfejs umożliwia wygodne, ergonomiczne i szybkie wykonywanie czynności w pracy. Dzięki prostemu modułowi startowemu osoby z nawet małym doświadczeniem mogą spokojnie, jak również kompleksowo zapoznać się z dostępnymi funkcjami, po czym skorzystać z zalet automatyzacji procesów tworzenia sprawozdań, przygotowywania deklaracji skarbowych, księgowania faktur i nie tylko. Jeśli zatem zależy Państwu na oszczędności czasu oraz energii, a także zminimalizowaniu ryzyka popełnienia błędów podczas ręcznego wprowadzania danych czy realizowania innych zadań – zachęcamy do zaopatrywania się w program Rewizor GT!

Program Rewizor GT – w czym dokładnie wspiera przedsiębiorców?

Dostępny w ramach pakietu InsERT GT – program Rewizor umożliwia bezproblemowe realizowanie zarówno podstawowych, jak i złożonych działań. Oprogramowanie pozwala na między innymi:

  • tworzenie wzorcowego profilu rachunkowego podmiotu gospodarczego,
  • swobodne przenoszenie danych z poprzednich lat obrotowych,
  • automatyczne generowanie zapisów VAT,
  • obsługę dekretów księgowych zarówno w polskim złotym, jak i innych walutach.

Co więcej, program Rewizor bez kłopotu współpracuje z innymi rozwiązaniami InsERT GT. Wyposażony w moduł Homebanking integruje się też z systemami różnych banków, co służy pobieraniu informacji dotyczących operacji bankowych, a także zlecaniu przelewów. Z powodzeniem może być podłączony do sieci komputerowej bądź wykorzystywany na jednoosobowym stanowisku pracy.

Kompleksowa pomoc finansowo-księgowa: Rewizor

Program Rewizor GT wspiera w pracy zarówno przedsiębiorców, samodzielnych księgowych, jak i biura rachunkowe. Umożliwia bowiem tworzenie na przykład dowolnej ilości profili podmiotów gospodarczych, księgowanie faktur, przeprowadzanie operacji zbiorczych, jak również porównywanie deklaracji VAT-7 z Jednolitym Plikiem Kontrolnym. Stworzony zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, opracowany na podstawie Ustawy o Rachunkowości, a także przystosowany do wszelkich unijnych wymogów – program Rewizor pozwala na precyzyjne przeprowadzanie czynności. Zachęcamy do wybierania opisywanego rozwiązania i podnoszenia standardu świadczonych usług w zakresie księgowości!


Zadaj pytanie on-line