Program Subiekt GT

W obszarze oprogramowania wspierającego efektywne zarządzanie sprzedażą i obsługę magazynów szczególną popularnością cieszy się program Subiekt GT przygotowany przez markę InsERT. To system sprzedażowy przeznaczony dla działów handlowych małych oraz średnich przedsiębiorstw, a także hurtowni, sklepów czy centrów logistycznych, który stanowi nieocenioną pomoc w ich codziennej pracy. Jego wszechstronność, funkcjonalność, intuicyjność obsługi i szerokie możliwości indywidualnej konfiguracji sprawiają, że program Subiekt GT jest jednym z najpopularniejszych narzędzi wykorzystywanych w sprzedaży przez firmy w Polsce. My zaś zajmujemy się jego dystrybucją na zamówienie przedsiębiorców działających na terenie całego kraju.

Subiekt GT — program do zarządzania sprzedażą i magazynami

Subiekt GT to najnowsza propozycja firmy InsERT, producenta takich popularnych w naszym kraju programów jak Subiekt 4, 5 czy Subiekt dla Windows. Umożliwia on jeszcze efektywniejsze, a zarazem wygodniejsze zarządzanie procesami sprzedażowymi w dowolnych warunkach pracy, w tym unijnych. Jego podstawowymi zaletami jest duża liczba przydatnych funkcji i udogodnień oraz prosta, intuicyjna obsługa, która zapewnia oprogramowaniu przejrzystość, a także ergonomię i łatwość użytkowania. Rozbudowane opcje konfiguracji sprawiają natomiast, że program Subiekt GT stanowi perfekcyjny wybór dla zróżnicowanych branż.

Funkcje programu Subiekt GT od InsERT

Zakres funkcjonalności programu Subiekt GT, dystrybuowanego przez naszą firmę, jest bardzo rozbudowany, dzięki czemu oprogramowanie sprawdza się niemal w każdych warunkach. Wśród jego funkcji można zatem wymienić między innymi:

  • prowadzenie kartoteki kontrahentów, towarów czy usług,
  • pełną obsługę wszystkich rodzajów dokumentacji handlowej,
  • generowanie faktur do dokumentów WZ i odwrotnie,
  • obsługę zamówień z rezerwacją towarów lub fakturą zaliczkową, przedpłat, płatności kartą,
  • przejrzysty podział na dokumentację handlową oraz magazynową,
  • kompleksową obsługę rachunków bankowych wraz z wykonywaniem operacji na nich,
  • opracowywanie raportów, analiz i zestawień, jak również generowanie własnych,
  • kompatybilność z takimi urządzeniami zewnętrznymi jak czytniki kodów paskowych czy kasy fiskalne.

Co więcej, subiekt GT, jako program należący do linii InsERT GT, może też zostać zintegrowany choćby z księgą przychodów i rozchodów Rachmistrz GT lub systemem finansowo-księgowym Rewizor GT. Oba narzędzia także można znaleźć w ofercie naszej firmy.

Dystrybucja programu Subiekt GT do firm w całej Polsce

Nasza firma zajmuje się dystrybucją programu Subiekt GT oraz wielu innych systemów przygotowanych przez markę InsERT. Zapewniamy realizację zamówień na oprogramowanie w możliwie najkrótszym czasie, a także rzetelną, kompleksową obsługę sprzedażową i posprzedażową. Ponadto na życzenie jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa prezentację produktową, podczas której poznacie możliwości programu Subiekt GT. Zapraszamy do kontaktu!


Zadaj pytanie on-line