Symantec

Symantec - Programy antiwirusowe

Zaawansowana ochrona antywirusowa dla firm i korporacji

Rozwiązanie Symantec Endpoint Security (SES) Complete zapewnia kompleksową ochronę wszystkich komputerów i urządzeń mobilnych na każdym etapie ataku. Innowacje firmy Symantec w zakresie punktów końcowych obejmują izolację behawioralną, zabezpieczenia usługi Active Directory oraz technologie Threat Hunter, które chronią punkty końcowe przed wyrafinowanymi zagrożeniami i atakami ukierunkowanymi. Aby uzyskać wyższy zwrot z inwestycji i niższy całkowity koszt posiadania, to jednoagentowe rozwiązanie obsługuje wdrożenia lokalne, hybrydowe i oparte na chmurze.


Dlaczego warto wybrać Symantec?

Symantec Icon

Najlepsza ochrona

Wiodące w branży rozwiązanie, które eliminuje zagrożenia w całym łańcuchu ataków

Symantec Icon

Najszersza obsługa infrastruktury

Obsługa wszystkich urządzeń i systemów operacyjnych za pomocą zarządzania lokalnego, w chmurze lub hybrydowego

Symantec Icon

Najlepsza cena/jakość

Najwyższy zwrot z inwestycji dzięki łatwemu wdrożeniu i zarządzaniu w architekturze jednego agenta/jednej konsoli

Produkty Symantec dla biznesu

Symantec Endpoint Protection

Symantec Endpoint Protection

Ochrona stacji końcowych

Rozwiązania zabezpieczające przed wirusami, robakami, końmi trojańskimi, spywarem, adwarem, rootkitami i atakami typu zero-day.

W ofercie jest także Symantec Endpoint Security (SES), czyli w pełni zarządzana w chmurze wersja programu Symantec Endpoint Protection, która zapewnia wielowarstwową ochronę umożliwiającą powstrzymanie zagrożeń niezależnie od tego, w jaki sposób atakują one urządzenia końcowe.

Symantec Endpoint Security Complete

Symantec Endpoint Security Complete

Ochrona stacji końcowych i serwerów

Rozwiązania zabezpieczające przed wirusami, robakami, końmi trojańskimi, spywarem, adwarem, rootkitami i atakami typu zero-day. Ochroną objęte są zarówno o stacje końcowe (Endpoint Protection/Endpoint Security) oraz fizyczne i wirtualne serwery aplikacji, a także bazodanowe zlokalizowane w data center (DataCenter Security).

Symantec Endpoint Security Complete wprowadza funkcję EDR (Endpoint Detection & Response), czyli przeszukiwanie chronionych zasobów w celu wykrycia stacji z zainfekowanymi plikami i zdalne usuwanie tych plików, czy przenoszenie zainfekowanych stacji do kwarantanny.

Symantec Endpoint Security

Symantec Endpoint Security

Symantec Endpoint Security (SES) to w pełni zarządzana w chmurze wersja programu Symantec Endpoint Protection w wersji lokalnej, która zapewnia wielowarstwową ochronę umożliwiającą powstrzymanie zagrożeń niezależnie od tego, w jaki sposób atakują one urządzenia końcowe.

Programem Symantec Endpoint Security można zarządzać za pośrednictwem programu Symantec Integrated Cyber Defense Manager (ICDm), zunifikowanej konsoli w chmurze, która uwidacznia zagrożenia urządzeń końcowych i wykorzystuje wiele technologii do zarządzania zabezpieczeniami organizacji.

ICDm jest konsolą zarządzania w chmurze, która jest odpowiednikiem konsoli zarządzania programu Symantec Endpoint Protection Manager (SEPM) w wersji lokalnej. Obie konsole zarządzania zarządzają tym samym klientem, nazywanym odpowiednio Symantec Agent w chmurze i klientem programu Symantec Endpoint Protection w SEPM.

Symantec Data Loss Prevention (DLP)

Symantec Data Loss Prevention (DLP)

Kompleksowe rozwiązanie do ochrony przed wyciekiem informacji działające w formie agentów na stacjach końcowych i jako moduł sieciowy. Chroni poufne informacje bez względu na ich format i kanał dystrybucji. Analizuje dane w spoczynku, dane w ruchu, dane w użyciu, wspiera również rozwiązania chmurowe.

Przedsiębiorstwa borykają się z obawami dotyczącymi ochrony danych w związku z ukierunkowanymi cyberatakami, transformacją cyfrową i przepisami dotyczącymi prywatności. Rozwiązanie Symantec Data Loss Prevention (DLP) zapewnia najwyższy poziom ochrony w celu ograniczenia ryzyka związanego z naruszeniem danych i zgodnością. Dzięki wiodącej w branży technologii otrzymujesz wszechstronne możliwości wykrywania, monitorowania i ochrony, które zapewniają całkowitą widoczność i kontrolę nad Twoimi danymi, gdziekolwiek się znajdują.

Najważniejsze korzyści:

 • Ochrona danych krytycznych - chroni poufne dane przed przypadkowym ujawnieniem lub złośliwym działaniem.
 • Widoczność i kontrola - zapewnia dokładny wgląd w to, gdzie znajdują się i przemieszczają poufne dane: w punkcie końcowym, w pamięci masowej, przez Internet i pocztę e-mail, w chmurze.
 • Ujednolicone zasady - zmniejsza złożoność dzięki jednej ujednoliconej strukturze zasad do wykrywania i korygowania incydentów lokalnych i opartych na chmurze.
 • Zgodność z przepisami - ułatwia zgodność z globalnymi przepisami dotyczącymi ochrony danych i wymogami regulacyjnymi.
Symantec Endpoint Encryption

Symantec Endpoint Encryption

System chroniący stacje robocze oraz urządzenia przenośne (pendrive) przed nieautoryzowanym dostępem w przypadku zgubienia lub kradzieży. System szyfruje cały dysk twardy wraz z systemem operacyjnym, sterownikami i bibliotekami. Możliwość integracji z Active Directory w celu wykorzystywania tych samych haseł przez użytkowników. W przypadku zapomnienia hasła – użytkownik sam może je zresetować dzięki opcji Self-Recovery. Dodatkowo istnieje możliwość szyfrowania plików przenoszonych lub kopiowanych przez użytkownika na urządzenie przenośne.

W portfolio Symantec znajduje się również rozwiązanie do szyfrowania „na życzenie”, czyli szyfrowanie maili, pojedynczych plików czy całych zasobów sieciowych:

 • Szyfrowanie punktów końcowych - łączy silne szyfrowanie całego dysku i nośnika wymiennego, aby chronić poufne dane w przypadku zgubienia lub kradzieży urządzenia
 • Szyfrowanie wiadomości e-mail - upewnij się, że komunikacja jest bezpieczna dzięki automatycznemu szyfrowaniu wiadomości na pulpicie lub w bramie poczty e-mail
 • Szyfrowanie plików i folderów - chroń serwery plików za pomocą silnego kompleksowego szyfrowania, aby mieć pewność, że tylko upoważnieni użytkownicy mają dostęp do poufnych danych
 • Szyfrowanie wymiany danych - zintegruj szyfrowanie z praktycznie każdym zautomatyzowanym procesem, który przesyła lub przechowuje duże ilości danych
 • Zarządzanie kluczami - centralnie i bezpiecznie przechowuj klucze publiczne lokalnie na zintegrowanym serwerze kluczy, aby można je było szybko odzyskać w razie potrzeby
 • Szyfrowanie stron trzecich - bezproblemowo integruj i centralnie zarządzaj wiodącymi narzędziami szyfrującymi innych firm, aby uprościć administrację
Symantec Secure Web Gateway

Symantec Secure Web Gateway

Twoje dane i aplikacje przenoszą się do chmury — podobnie jak Twoje bezpieczeństwo

Zaawansowane usługi bezpieczeństwa w chmurze i internecie do ochrony aplikacji, takich jak Office 365

Przejście do chmury wiąże się z nowymi zagrożeniami dla bezpieczeństwa i zgodności, ale umożliwia również wprowadzenie nowoczesnych strategii obronnych. Zabezpieczenia sieci dostarczane w chmurze zwiększają elastyczność i wydajność, jednocześnie chroniąc użytkowników dzięki spójnemu zapobieganiu zagrożeniom i zasadom zgodności danych — niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Symantec Cloud Secure Web Gateway (SWG) zapewnia szeroki zestaw zaawansowanych funkcji, w tym hostowany w chmurze serwer proxy, definiowany programowo obwód, skanowanie antywirusowe, piaskownicę, izolację sieci, zapobieganie utracie danych (DLP) i bezpieczeństwo poczty e-mail. Ponieważ Twoi użytkownicy mają bezpośredni dostęp do sieci, możesz rozszerzyć spójne zasady, które śledzą Twoje poufne dane, gdziekolwiek się znajdują.

 • Dostęp do sieci o zerowym zaufaniu (ZTNA) — zastosuj dostęp do aplikacji IaaS
 • Izolacja sieci — zapobiegaj przesyłaniu pracownikom przez strony internetowe złośliwego oprogramowania zero-day
 • Symantec Endpoint Integrations — można dodać program Symantec Endpoint Security Complete (SESC), aby zapewnić pełną ochronę laptopów i urządzeń przenośnych
 • Pełne odszyfrowanie i kontrola SSL
Zadaj pytanie on-line