WithSecure Elements

WithSecure Elements - Uprość zarządzanie ochroną i dostosuj firmę do zmieniających się zagrożeń oraz potrzeb biznesowych

Najlepsza ochrona punktów końcowych z łatwym zarządzaniem

WithSecure Elements to platforma w chmurze, która kompleksowo obsługuje zarządzanie lukami w zabezpieczeniach, ochronę narzędzi do współpracy, ochronę punktów końcowych, a także zaawansowane narzędzia do detekcji ataków i reakcji na wykryte zagrożenia (EDR). Zawiera wszystkie elementy potrzebne do całościowego zabezpieczenia działalności biznesowej — proste w zarządzaniu dzięki centralnej konsoli.

Dzięki elastycznym opcjom licencjonowania, możesz wybrać tylko potrzebne rozwiązania i odpowiednio je włączać w zależności od potrzeb. Poszczególne narzędzia odpowiadają na konkretne potrzeby - można je łączyć, aby uzyskać jeszcze bardziej kompleksową ochronę.


Dlaczego warto wybrać WithSecure Elements?

WithSecure: OCHRONA PRZED ATAKAMI RANSOMWARE

OCHRONA
PRZED ATAKAMI RANSOMWARE

Dodatkowa warstwa zabezpieczeń, chroniąca przed utratą dostępu do danych i urządzeń.

WithSecure: OCHRONA PRZED NIEZNANYMI ATAKAMI

OCHRONA
PRZED NIEZNANYMI ATAKAMI

Wykorzystywanie danych pochodzących od społeczności WithSecure na wszystkich urządzeniach firmy, aby zapobiegać atakom typu zero-day.

WithSecure: ZINTEGROWANE ZARZĄDZANIE POPRAWKAMI

ZINTEGROWANE
ZARZĄDZANIE POPRAWKAMI

Blokowanie nawet 80% ataków poprzez automatyczne wdrażanie poprawek bezpieczeństwa dla systemu Windows i oprogramowania innych firm.

Narzędzia w pakiecie WithSecure Elements

Rozwiązania oferowane przez WithSecure™ Elements zapewnią Twojej firmie bezpieczeństwo przed współczesnymi cyberzagrożeniami. Uzyskaj pełną ochronę, łącząc je wszystkie lub wybierz poszczególne funkcje, zaspokajające konkretne potrzeby.


WithSecure™ Elements Endpoint Protection

WithSecure™ Elements Endpoint Protection to główny element rozwiązania, na który można zawsze liczyć i szybko zapomnieć o jego obecności. Zyskujesz wydajną, proaktywną ochronę przed malware i ransomware (znanymi oraz zero-day) na komputerach, urządzeniach mobilnych i serwerach. Analiza behawioralna oraz analiza reputacji dostarczają dane, dzięki którym możemy reagować za Ciebie. W ten sposób można skupić się na tym, co robisz najlepiej.

Wielokrotnie nagradzane rozwiązania WithSecure

WithSecure™ Elements Endpoint Protection zapewnia najlepszą ochronę przed malware i ransomware. Rozwiązanie konsekwentnie uzyskiwało prestiżową nagrodę AV-TEST Best Protection w kolejnych recenzjach – częściej, niż jakikolwiek inny produkt.

Analiza AV Comparatives potwierdziła opłacalność rozwiązań: WithSecure™ Elements Endpoint Protection oraz Endpoint Detection and Response otrzymały wyróżnienie „Strategiczny lider” ze względu na najbardziej korzystny finansowo 5-letni całkowity koszt posiadania (TCO).

Niezależne badania MITRE ATT&CK® nie pozostawiają wątpliwości. Funkcje wykrywania zaawansowanych ataków w rozwiązaniach WithSecure wiodą w branży, zapewniając doskonałe wyniki. Potwierdzono to w każdej rundzie testów na przestrzeni lat.

WithSecure Nagrody


Zadaj pytanie on-line