Xopero ONE Backup & Recovery

Xopero ONE Backup & Recovery

Kompleksowy backup danych i Disaster Recovery dla Twojego biznesu

Backup środowisk fizycznych, wirtualnych, aplikacji SaaS i ekosystemu DevOps. Xopero ONE to 5-gwiazdkowe rozwiązanie do zabezpieczania danych, które polecają klienci z sektora SMB i Enterprise. W kilka minut zabezpiecz całą swoją infrastrukturę lokalną - od jednego do nieskończonej ilości urządzeń.

Usunięcie danych, awaria sprzętu, ataki ransomware, katastrofy naturalne... - zastanawiałeś się jak długo Twój biznes przetrwa w obliczu braku dostępu do systemu i kluczowych danych? Zabezpiecz swoje środowisko fizyczne - w chmurze lub lokalnie by zapewnić ciągłość działania biznesu.


Dlaczego warto wybrać Xopero?

Xopero Icon

Superprzyjazny
interfejs

Zarządzaj polityką bezpieczeństwa z najprostszym, intuicyjnym i napędzanym danymi interfejsie webowym na rynku. Nieważne, czy mowa o 5 czy 5 000 urządzeń

Xopero Icon

Backup zarządzany z chmury

Korzystaj z jednej platformy do zarządzania bezpieczeństwem danych z serwerów - bez instalacji, prosto z chmury i przeglądarki. Nie potrzebujesz zaawansowanych umiejętności IT

Xopero Icon

Lokalnie, w chmurze, dowolny storage

Przechowuj dane z serwerów gdziekolwiek chcesz - lokalnie (m.in. SMB, NAS, SAN) albo w chmurze - publicznej lub prywatnej (m.in. Azure, AWS). Nie inwestuj w dodatkową infrastrukturę IT - masz wszystko, czego potrzebujesz

Xopero Icon

Server backup oparty o plany

Wybierz predefiniowany plan backupu lub stwórz własny. Wybierz dane do zabezpieczenia, zdefiniuj typ backupu, harmonogram lub zaawansowane ustawienia. Z Xopero ONE zabezpieczysz każdy możliwy scenariusz

Przykładowe rozwiązania Xopero

Xopero ONE dla endpointów

Xopero ONE dla endpointów

Upraszczamy backup punktów końcowych

Czym różni się zabezpieczenie jednego urządzenia od ochrony nielimitowanej ilości endpointów? Niczym. Korzystanie z zaawansowanych funkcjonalności jeszcze nigdy nie było tak proste.

Wirusy, ataki ransomware, błędy ludzkie, awarie i katastrofy naturalne - z takimi zagrożeniami mierzy się Twój sprzęt każdego dnia. Twórz kopie zapasowe urządzeń z systemem Windows, Mac i Linux - lokalnie lub w chmurze. W razie potrzeby odzyskiwanie danych zajmie chwilę

Błąd ludzki jest najczęstszą przyczyną utraty danych... nieważne, czy masz jedno czy miliony urządzeń z systemem Windows, Mac i Linux, tak samo łatwo zabezpieczysz wybrane dane lub całe dyski. Przechowuj zaszyfrowane kopie w wielu lokalizacjach - lokalnie lub w chmurze.

Chroń dane za pomocą kilku kliknięć. Skorzystaj z funkcjonalności klasy enterprise, łatwej konfiguracji polityki backupu i zaawansowanych ustawień, aby przyspieszyć wykonywanie kopii i zredukować zajętość magazynu. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 5 czy 5 000 urządzeń.

Xopero ONE Backup dla Android i iOS

Xopero ONE Backup dla Android i iOS

Najpotężniejszy backup mobilny dla Android’a

Wykonuj automatyczny backup danych Android i chroń je przed przypadkowym usunięciem, cyberatakiem lub zabezpiecz się na wypadek utraty urządzenia. Z pomocą Xopero ONE w łatwy sposób wykonasz kopie zapasowe kontaktów, zdjęć, wiadomości tekstowych, plików audio oraz wideo.

Błyskawicznie odzyskuj dane, wtedy gdy tego potrzebujesz w sposób, który ci najbardziej odpowiada. Odzyskaj wszystkie dane na raz lub przeglądaj kopie zapasowe, aby przywrócić wyłacznie konkretne pliki. Masz już dość czasochłonnego przenoszenia danych na nowe urządzenie? Od teraz migracja będzie szybka i prosta.

Zabezpiecz swoje kopie własnym kluczem szyfrującym opartym o algorytm AES. AES 256 to najwyższy standard bezpieczeństwa - dzięki szyfrowaniu twoje kopie zapasowe są w pełni chronione przed dostępem niepowołanych osób.

Xopero ONE dla serwerów

Xopero ONE dla serwerów

Upraszczamy backup serwerów

Najprostszy na rynku kompleksowy Linux i Windows Server Backup dla każdego biznesu. W kilka minut zabezpiecz całą swoją infrastrukturę lokalną - od jednego do nieskończonej ilości urządzeń.

Usunięcie danych, awaria sprzętu, ataki ransomware, katastrofy naturalne... - zastanawiałeś się jak długo Twój biznes przetrwa w obliczu braku dostępu do systemu i kluczowych danych? Zabezpiecz swoje środowisko fizyczne - w chmurze lub lokalnie by zapewnić ciągłość działania biznesu.

Na serwerach przechowywane są najważniejsze dane biznesowe - upewnij się, że błyskawicznie stworzysz szyfrowane kopie zapasowe danych z serwerów, zapiszesz je w wybranym magazynie (lokalnym lub chmurowym) a w razie potrzeby - jeszcze szybciej przywrócisz pojedyncze pliki, aplikacje lub całe systemy.

Xopero ONE dla VMware

Xopero ONE dla VMware

Zabezpiecz procesy IT dzięki szybkim kopiom zapasowym i odzyskiwaniu danych VMware z Xopero ONE.

Zabezpieczenie Twojego środowiska wirtualnego nie powinno być kosztowne i skomplikowane. Bezagentowe Xopero ONE Backup & Recovery dla VMware vSphere spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego biznesu, a przy tym jest proste w obsłudze i ekonomiczne.

Pełna ochrona danych serwerów vCenter i hostów ESXi, która pozwala Ci cieszyć się zaletami wirtualizacji bez żadnych przerw i awarii. Skonfiguruj w kilka minut, twórz automatyczne kopie zapasowe i monitoruj w najbardziej intuicyjnej, webowej konsoli centralnego zarządzania na rynku.

Najważniejsze korzyści:

  • Superprzyjazny interfejs - Dashboardy, wizualne statystyki i wgląd w działania w czasie rzeczywistym - nie potrzebujesz specjalnych umiejętności, aby tworzyć kopie zapasowe i odzyskiwać dane VMware.
  • Multi-storage system - Przechowuj kopie środowiska vSphere lokalnie, w chmurach kompatybilnych z S3 lub w kilku miejscach - Xopero ONE obsługuje niemal dowolne magazyny danych, w tym hybrydowe i multi-cloud.
  • Plan-based backup - Skorzystaj z gotowego, predefiniowanego planu backupu lub stwórz własny. Wybierz hosty i maszyny wirtualne do zabezpieczenia, harmonogram oraz sposób wykonywania kopii zapasowych VMware vSphere.
  • LAN-free transfer - Zmniejsz obciążenie sieci produkcyjnej i przyspiesz tworzenie kopii dzięki trybom przesyłania danych LAN-free (transport HotAdd i SAN), bez konieczności dodatkowej optymalizacji.
Xopero ONE dla Microsoft 365

Xopero ONE dla Microsoft 365

Niezawodny backup danych Microsoft 365

Nie strać dostępu do danych - Exchange, Kalendarzy, Kontaktów, Teams*, SharePoint* i OneDrive backup. Model współdzielonej odpowiedzialności Microsoft nie jest już problemem.

Office 365 Backup - zabezpiecz swoje dane Exchange - wiadomości, załączniki, kontakty, zadania oraz pliki i foldery OneDrive - w chmurze lub lokalnie. Dzięki granularnemu odtwarzaniu przywracaj co chcesz, kiedy i gdzie chcesz.

Zabezpiecz dane swojej organizacji i nie obawiaj się ich utraty. Nielimitowana retencja pozwoli Ci przechowywać tyle kopii ile chcesz, a granularne odtwarzanie - przywracać wszystkie lub wybrane zasoby w dowolny sposób:

  • Exchange backup - Twórz kopie zapasowe wiadomości, załączników, kontaktów, zadań i wydarzeń. Przeglądaj kopie i ich zawartość i wybierz dane, które chcesz przywrócić. Wszystkie lub konkretne.
  • Kopie zapasowe OneDrive - Rób backup plików i folderów OneDrive i przywracaj wszystkie dane, włącznie z uprawnieniami. Pobierz wybrane pliki bezpośrednio z kopii zapasowej i natychmiast z nich skorzystaj.
  • Kopie zapasowe skrzynek pocztowych - Wyobrażasz sobie pracę bez dostępu do poczty? Zapewnij sobie stały dostęp do skrzynek mailowych. Przeglądaj wiadomości w programie i przywracaj na to samo lub inne konto czy urządzenie.
  • Backup kalendarza - Przypadkowo usunąłeś swój kalendarz? Szybko przywróć konto oraz wszystkie lub tylko wybrane wydarzenia. Bądź zawsze na bieżąco.
Xopero Unified Protection

Xopero Unified Protection

ALL-in-ONE - rozwiązanie sprzętowe łączące w sobie zalety oprogramowania do backupu z macierzą dyskową, archiwizatorem oraz urządzeniem deduplikującym.

Z pre-instalowanym oprogramowaniem do backupu - Xopero ONE Backup and Recovery, stworzysz polityki backupu dla dowolnej wielkości i rodzaju infrastruktury IT. Skorzystaj z automatycznych kopii zapasowych, globalnej deduplikacji na źródle, replikacji oraz zaawansowanych technologii Disaster Recovery i nie pozwól na przestoje w działaniu czy straty finansowe w Twoim biznesie.

Xopero Unified Protection to gotowe do działania rozwiązanie, które zapewnia najskuteczniejsze technologie odzyskiwania po awarii, w tym mechanizmy automatycznej odbudowy. Z gotowym systemem BCDR natychmiast przywrócisz krytyczne dane oraz systemy, wyeliminujesz przestoje i zachowasz ciągłość działania biznesu.

Niewykonywalne pliki w kopii, immutable storage, replikacja, ograniczony dostęp do danych uwierzytelniających magazynu - zabezpieczamy Cię nie tylko przed skutkami ransomware, ale chronimy Twoją infrastrukturę przed rozpowszechnieniem się zagrożenia.

Zadaj pytanie on-line