TEHTRIS XDR Platform

Poznaj nowoczesną platformę pozwalającą na automatyczne wykrywanie i neutralizowanie zagrożeń bez interakcji człowieka.

Od chmury przez punkty końcowe aż po urządzenia Internetu Rzeczy (IoT) – technologie TEHTRIS w czasie rzeczywistym neutralizują ransomware i ataki dnia zerowego. Rozwiązania TEHTRIS charakteryzują się budową modułową i mogą być wdrażane niezależne lub w ramach produktu TEHTRIS XDR Platform.

TEHTRIS XDR łączy informacje przesyłane przez Twoje rozwiązania bezpieczeństwa w jednym, spójnym interfejsie. Możliwości hiperautomatyzacji oraz ekspercka wiedza o cyberzagrożeniach sprawiają, że TEHTRIS może oferować natychmiastową reakcję na cyberataki, bez jakiejkolwiek interakcji człowieka.


Dlaczego warto wybrać /TEHTRIS XDR Platform?

TWÓRZ WŁASNE REGUŁY OCHRONY I ŁĄCZ SWOJE ROZWIĄZANIA CYBERBEZPIECZEŃSTWA

Zarządzaj wszystkimi rozwiązaniami cyberbezpieczeństwa z poziomu jednej konsoli, by uzyskać jeszcze szybszą reakcję na ataki. Automatyzuj swoje procesy, twórz własne scenariusze działania i grupuj alerty.

NIEZRÓWNANA SKUTECZNOŚĆ WYKRYWANIA ZNANYCH I NIEZNANYCH ZAGROŻEŃ

TEHTRIS XDR Platform wykrywa wszystkie rodzaje zagrożeń, nawet takie, które aktywnie się ukrywają lub zostały zidentyfikowane przez inne rozwiązania.

REAGOWANIE NA ATAKI W CZASIE RZECZYWISTYM

TEHTRIS XDR Platform korzysta z hiperautomatyzacji, by błyskawicznie reagować na ataki i koordynować pracę wszystkich Twoich rozwiązań bezpieczeństwa.

Narzędzia wchodzące w skład /TEHTRIS XDR Platform

TEHTRIS XDR Platform daje Ci możliwość jednoczesnego zarządzania wszystkimi narzędziami, łącznie z rozwiązaniami, które już wcześniej działały w Twojej sieci (np. Zscaler czy Proofpoint). Dostępność pakietów API ułatwia integrację i wdrożenie rozwiązania firmy TEHTRIS do Twojego ekosystemu. Wdrożenie platformy, wraz z personalizowanymi regułami i możliwościami hiperautomatyzacji, daje Ci natychmiastową zdolność do reagowania na cyberataki.

Zunifikuj swoje cyberbezpieczeństwo łącząc wszystkie rozwiązania cyberbezpieczeństwa w jednej konsoli i korzystaj z efektywnej ochrony oraz możliwości reagowania. TEHTRIS XDR Platform obejmuje następujące rozwiązania: EDR, EPP, MTD, SIEM, NTA, DNS Firewall oraz pułapki na cyberprzestępców.


TEHTRIS EDR

Holistyczny wgląd w Twoją infrastrukturę IT


TEHTRIS EDR daje Ci możliwość błyskawicznej identyfikacji źródła ataku, a także przeglądania i monitorowania wszystkich punktów końcowych w trybie 24/7 – wszystko z poziomu jednego spójnego panelu. Holistyczny wgląd w Twoje zasoby IT pozwala wykrywać i neutralizować wszelkie ataki – nawet te, które aktywnie omijają zabezpieczenia. Natychmiast po instalacji systemu EDR wszystkie zagrożenia będą widoczne jak na dłoni, łącznie z tymi, które dotychczas pozostawały niewidoczne dla klasycznych rozwiązań antywirusowych. W połączeniu z dodatkową funkcją Shadow IT, która wykrywa niechronione punkty końcowe, TEHTRIS EDR daje kompletny wgląd w cyberbezpieczeństwo Twojej firmy.

Wybierz jedyną europejską platformę XDR

Wybierz jedyną europejską platformę XDR

Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało we Francji, a serwery są zlokalizowane w Europie. W sytuacji, w której międzynarodowy kontekst geopolityczny generuje wiele niepewności, wybór rozwiązania przechowującego dane w Europie jest bezpiecznym i strategicznym posunięciem. Firma TEHTRIS i jej klienci aktywnie partycypują w tworzeniu europejskiej cyfrowej suwerenności.


Zadaj pytanie on-line